Kategoriler

Hakkımızda

Team-NCRC (TEAM-NORTH CYPRUS RACING CLUB) 2006 yılının yaz aylarında bir yarış takımı projesiyle hayatına başladı. Yarışmak derken hayatın aslında bir yarış olduğunu önemli olanın uzun soluklu bir maraton koşusundaki gibi dayanıklı ve istikrarlı olunması gerektiğine inandık. Yarışmak derken sadece Kumandalı Model Araçları seçmedik. Hobi ile alakalı olarak her alanda yarışmak bizim temel amacımız olacaktır. Biz yarışmanın sadece pistlerde veya yarışmanın olabileceği tesislerde olmasına inandık.

Amatör ruhla yola çıkıp HAYATIN değerini koruyarak, kimseyi rahatsız etmeden profesyonelce yarışmak istiyoruz. İnsan hayatının önemine inananlar olarak, hareketsiz, TV ve Bilgisayar bağımlısı, odasındaki mobilyalarla arkadaş yada yüzünü bile göremediği sanal dostluklarla büyüyen bir nesil yetiştiğini görüyoruz. Kas yapısı zayıf, paylaşmaktan uzak, bencil,sağlıksız bir nesile karşı yürüyeceğiz, bizimle yürümek isteyenleri Sokağa döküp Hobileri vasıtasıyla; sağlıklı insanlar olarak hayatlarına devam etmelerini sağlayacağız.

Team NCRC daima Mükemmelle ulaşmak ister, yaptığımız işin en iyi hali Dünya Şampiyonluğu ise onu yakalayana kadar biz bu işin içindeyiz. Hak eden her rakibin önünde saygıyla eğilmesini de bilenlerin buluşma noktasıdır burası. Bu uğurda bir kalemde her şeyi silebilecek bir kalemde bir o kadar fazlasını yazabileceğimizi biliyoruz.

Bir hobi Mağazasından fazlası olmak için yola çıktık.....

RACE 4 CHANGE.....

Saygılar

Team-NCRC

 

Adresimiz: AtatürkOrganize Sanayi Sitesi 8.sokak 37/b Taşkınköy Lefkoşa KKTC
Mersin 10 Turkey 

 Tel: 00 90 392 444 6272(NCRC)
info@team-ncr.com


KrokiDetaylı Arama

Kategori
Kelime
Marka
Ürün Kodu
 
 
Bu sitede Met-Ay E-ticaret yazılımları kullanılmaktadır.